O společnosti C A R - T O U R spol. s r.o.

Logo společnosti C A R - T O U R spol. s r.o.

Dopravní a přepravní společnost C A R - T O U R spol. s r.o. byla založena v roce 1990.

Prioritním cílem společnosti je provozovat autobusovou dopravu a veškeré služby s tím související. Protože však poptávka po kvalitních službách naší společnosti neustále roste, nezajišťujeme pouze autobusovou dopravu. Přidali jsme také nákladní kamionovou dopravu, servis autobusů a kamionů a také zajišťujeme prodej levných a kvalitních náhradních dílů.

Snažíme se neustále obnovovat vozový park nákupem nových vozů s přihlédnutím na maximální možné pohodlí a bezpečnost cestujících. Naše autobusy splňují požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků a to nejen tuzemských, ale dokonce i těch zahraničních.

S našimi autobusy jezdí kolektiv řidičů s dlouholetou praxí procházející pravidelným školením.

Pro zvýšení spolehlivosti a bezpečnosti jsme vybudovali nové servisní středisko, kde jsou na vozech prováděny pravidelné technické kontroly.

Sídlo společnosti C A R - T O U R spol. s r.o.

Aktuální volná místa

1101 - Řidič / ka autobusové dopravy

01.05.2017 | Autobusová doprava

Vzhledem k plánovanému navýšení objemu doprav aktuálně nabízíme zaměstnání na HPP i DOPP řidičům skupiny D + E pro vnitrostátní a mezinárodní autobusovou dopravu
Datum nástupu: dle dohody

Zobrazte dále pro více informací.

Novinky

20.5.2020 - OPĚTOVNÉ ZAHÁJENÍ PROVOZU LINKY HK - ČB

20.5.2020 - OPĚTOVNÉ ZAHÁJENÍ PROVOZU LINKY HK - ČB

15.05.2020 | Autobusová doprava

OD 20.5.2020 DOJDE K OPĚTOVNÉMU SPUŠTĚNÍ PROVOZU LINKY Č. 610001 HRADEC KRÁLOVÉ - ČESKÉ BUDĚJOVICE A ZPĚT, KTERÁ BYLA DOČASNĚ POZASTAVENA Z DŮVODU VYHLÁŠENÍ NOUZOVÉHO STAVU.